www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 email : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

Čínská masáž, moxa, baňky a lávové kameny

03.02.2020

Čínská masáž, moxa, baňky, lávové kameny.

Čínská masáž probíhá na lehátku. Je vhodná pro muže i ženy. Vychází z čínské filozofie a oblíbené a známé masáže tuina. Pracuje se s energetickými drahami a body podél páteře k vyrovnání energie "Jin a Jang" . Masérka vede klienta k práci s dechem k uvolnění napětí a zharmonizuje energetický systém k uvolnění blokad způsobených fyzickým nebo psychickým vypětím. Klient se dostává do meditační úrovně vědomí a na jeho tělo se přikládají baňky k uvolnění svalových spasmu a energetických blokád. Baňky se přikládají pomocí mechanického čerpadla a nechávají se na místě asi 10 až 15 minut. Tato alternativní metoda se používá při revmatismu, bolestech kloubů, zad, hlavy, ale i při astmatu, cévních i orgánových chorobách. Baňkování může pomoci i při nachlazení a detoxikaci. Staletím prověřená technika nepochází pouze z Číny, ale také ze starověkého Egypta a Řecka.
Masáž je velmi jemná a zapojují se dlaně lokty i předloktí a pracuje se především s body podél páteře a energií chi, která se rozvádí k uvolnění a harmonizaci akupunkturních bodů podél páteře na ploskách nohou, dlaních a hlavě. Pracuje se také s meridiány ( drahami jinu a jangu)a to má za výsledek přivest člověka do rovnováhy.
Do čínské masáže také patří moxovaní, které spočívá v požehování akupunkturních bodů zapaleným sušeným pelyňkem. Procedura funguje v podobném principu jako akupunktura.
Masáž se dá provádět také s prohřátím akupunkturních bodů a drah pomocí lávových kamenů, které se přikládají na energetické dráhy a nechávají se působit na těle asi 10 až 15 minut. Lávové kameny podporují životní sílu a energii, pocit sebevědomí a odvahu. Napomáhají také odstranit negativní energii. Láva je považována za kámen znovuzrození. Účinky na lidský organismus jsou rozsáhlé. Působí na kondici, mikrocirkulaci, posiluje imunitní systém, reguluje trávení, pomáhá při potížích s klouby, zvyšují energetický tok v těle energetických drah a meridiánů. Harmonizují také centra tzv. čakry.
Masáže jsou od pradávna velice silnou silou k uzdravení a harmonizaci psychické i fyzické složky člověka.

Kontraindikace :
Kožní onemocnění
Těhotenství (zejména do 3 měsíce)
Virové a antibakteriální onemocnění
Použití alkoholických nápojů
Nádorové onemocnění

Vždy je nutná konzultace s masérkou před provedením masáže, procedury. Po ukončení dostanete cenné rady jak se chovat po masáži pro dlouhotrvající efekt dané procedury.

Těším se na kontakt s Vámi.

Kontakt

Napište mi

Vivien1

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.