Kontakt pro tantrické energetické masáže v Praze : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

 

 

Lék hledej ve svém srdci. Dobro a zlo.

08.04.2020

Lék pro dobré zdraví najdeš ve svém srdci. Dobro a zlo.
Předáno channelingem v období karantény. Zdravím přátelé a tvořím.

Až odejde beznaděj, vztek , bolest pocit bezmoci ze zastavení příjde obrovské štěstí v podobě nového vzletu pochopením lásky a jeji síly, moudrosti, která je zde od věky věků a promlouvá k nám prostřednictvím této energie. Hovoří v tichu a hloubce odvahy otevřít svoje vědomí s dávkou pochopení a osvobození nikoliv v boji ,kterým procházeli předešlé generace. Boj je pramen všeho zla, utrpení, chudoby a nemocí.
Moudrost dnešního světa v nás otevírá lásku a s ní novou dobu, kdy země může znovu dýchat a přirozeně plynout v tlukotu a rytmu jejího ducha.
Země vola po zázraku otevření a znovu nalezení vnitřní rovnováhy uvnitř každé živé bytosti. Země volá po rovnováze, harmonii a klidu o také otevření brány nebe na zemi prostřednictvím duší, které s ní hovoří a jsou ji vedeni .
Svět nechce války, vydírání, boj o moc, nemoci, umírání v bolesti a otroctví. Svět volá po svobodě , živosti a osvobození prostřednictvím spojení nebe a země hmoty a duchovní úrovně, lásky naší duše a těla.
Svět uz viděl a zažil krveprolití, umírání v chudobě, týrání v podobě mocenské bezmoci. Dnešní svět volá po harmonii, lásce a otevřenosti každé živé bytosti. Láska k nám promlouvá v tichu, míru prostřednictvím nalezení vnitřní rovnováhy a harmonie.
Nastává čas odpuštění, propuštění všeho a všech, kteří nevěřili v zázraky a možnosti evoluce a vzestupu na úroveň laskavosti a přijetí lidského ducha prostřednictvím otevření brány mezi světem země a nadpozemske úrovně.
Tato doba nás nevede k válce a vítězství či porážce, ale k sobě do sveho nitra hledat lék a osvobození každého jednotlivce ve svém nitru a srdci.
Síla ducha každého jednotlivce je lékem a k prospěchu celého společenství a lidství naší planety.

S láskou a respektem v tomto čase píší Vám drazí, kteří mě slyšíte.

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.