www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 email : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

Nový směr v životě.

18.09.2019

Nový SMĚR a nová LÁSKA. 


Rozchod nebo krize ve vztahu s partnerem, partnerkou, nemusí znamenat pád do tmy, ale může přinést osobní růst a nový směr v podobě nového začátku.


Nad tímto tématem je hodno se zamyslet, neboť většina z nás si touto životní etapou prošla, prochází nebo ji vnímá ve svém okolí ať u svých blízkých jako jsou např. : rodiče, sourozenci nebo kamarádi.


Položíme-li si tuto otázku v určitě době, můžeme svoji situaci vnímat různými způsoby a potýkat se aspoň v prvopočátku fáze rozchodu nebo krize ve vztahu s velkou bolestí a ztrátou milované OSOBY.


Za pravdu mi dá snad každý, kdo si touto situací prošel. V dalších fázích je to o velkém a často i hlubokém žalu a smutku nad událostmi a přemýšlením nad otázkou : " Kde se stala chyba a co jsem udělal špatně" ?


Rozchody a krize ve vztazích však nejsou náhody a mohou nám přinést nejen bolest a ztrátu, ale také mnoho pozitivního uvědomění o nás samých. Ztráta či osvobození?


Někdy totiž rozchod nebo malá krize dvou partnerů může přinést mnoha ponaučení a hlubokou úlevu. Některé vztahy jsou pro nás velkým učením k růstu naší osobnosti.


Naše vztahy s druhým pohlavím se mohou podobat vztahům našich rodičů, které jsme od útlého dětství viděli a utvořili si tak představy a moduly vzorců, co se partnerství týká. Často můžeme i zjistit, že jak jsme v mládí kritizovali maminku co si nechá líbit od tatínka a to "ono " nyní žijeme my sami. :-(


Osvobození nastává až s uvědoměním si naší životní situace a pramenů v našem dětství. Někdy tyto nezdravé vazby mohou zasahovat až daleko do generací před našimi rodiči a jejich rodiči. Úleva přichází ve chvíli osvícení, že to co žily generace před námi a předaly nám v genetické výbavě v podobě rodinného vkladu, my žít nemusíme.


V dnešní době máme tu MOC přes energetickou vnitřní práci měnit sebe a svoje vztahy. Pády a nepochopení našich předků transformovat do lásky a žít tak život podle naší duše a nejvyššího dobra v sobě.


Ztráta či osvobození? Krize ve vztahu dvou partnerů může také nastartovat novou LÁSKU a nový začátek v životě. Některé vztahy jsou pro nás velkým učením k růstu na naší cestě v životě.


Rozchod, krize v partnerství, tedy může být DAREM a impulsem v práci na sobě vedoucí k lepšímu a šťastnějšímu životu s vytvářením zdravých vazeb a vztahů.


Energetické přenosy a setkání s channelingem mohou pomoci v nelehkých životních situacích. Pokud si tímto procesem procházíte a chcete podat pomocnou ruku, můžete se přihlásit k rezervaci na setkání k vylepšení Vaši situace, kdy Vás procesem ráda provedu.

Těším se na případná  on line setkání s Vámi.

Přeji láskyplné vztahy a hodně štěstí bez krizí a pádů.

Vivien 

Kontakt

Napište mi

Vivien1

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.