www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 email : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

Panika a strach ze smrti.

01.04.2020
Strach a panika z NEMOCI .
Každá nemoc ma svoji příčinu . Příčinu je potřeba pochopit a uvolnit z naší psychické složky vědomou práci na sobě. Posílená imunita je především zdravá psychika a zdravý duch a tím i zdravé tělo. Vše je propojeno. Strach, panika a boj s nemocí psychiku oslabuje.
Boj s něčím nebo někým vede člověka do nesnází. Za každým bojem je touha po moci ovládnout a zvítězit. A co když se zvítězit nad něčím v podobě kontroly a moci vedenou strachem a touze ovládat nedá.
Na základě strachu se snažíme vše kontrolovat a bojovat s tím co strach způsobilo, ať je to STRACH z nemoci ze smrti aj. Kde je strach je manipulace, panika, která vytváří další fobie a nesnáze.
Strach lze pouze přijmout jako součást života a proměnit ho v lásku a soucit. Strach způsobuje omezení , STAGNACI, NESVOBODU, bezpráví, beznaděj a později i NEMOC. Při strachu trpí naše ledviny a tělo může reagovat selháním imunitního systému.
Člověk není jen hmota a lidské tělo, ale uvnitř nás jsou i emoce a duše, která v důsledku omezení a negativní energie může vytvářet úrodnou půdu pro další nemoce z NE - MOCI.
A tak buďme vědomí a láskyplní k sobě a druhým tím, že strach a omezení přeměníme v lásku a odevzdání bez boje v míru, moudrosti své duše a obrácením se k VÍŘE a VYŠŠÍM ZÁKONŮM s vědomím hodnoty lidského života a zdraví. Kontrola a boj s nepřítelem v jakékoliv podobě jen vyčerpává a vede k dalším nemocem a ničení sebe i ostatních.
 
S láskou přátelé a v naději.
 
Děkuji ❤️
 

Kontakt

Napište mi

Vivien1

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.