www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 email : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

Posvátná tantra

01.03.2024

Posvátná tantra

 Tantra je pro mne branou do duše i těla a otevřením nové dimenze . Při tantrické masáží pracuji s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie, kdy se uvolní také mysl a člověk začne vnímat, cítit sám sebe a svoje pocity tělesné i duševní.

Klient je v přímém kontaktu se sebou samým v přítomném okamžiku tady a teď. Pracuji s tvořivou energií, životní silou, kterou rozvádím po celém těle prostřednictvím dechových technik a láskyplných doteků .

Stanu se Vaším průvodcem při tomto setkání.

Tantra průvodce se stává energetickým kanálem a předává přijímajícímu posvátnou energii prostřednictvím doteku.

Dochází k rozproudění energií v celém těle a kultivace energií v celém býti k otevření lásky a kreativity v životě.

Jde o vnímání sebe samé, samého. Masáž je vhodná jak pro muže tak pro ženy a učí nás prožívat sebe sám - u tady a teď a otevírá srdce k splynutí a otevření nové dimenze, kde je vše celistvé, osvobozující a dokonalé.

Tato masáž pomáhá také k přijetí své tvořivé energie bez předsudků v celé její kráse, smyslnosti.

Základem je zcela se oddat v důvěře předávajícímu a celému průběhu rituálu a masáže bez vědomé kontroly. Nechat čas a průběh masáže plynout a vnímat své pocity. Dopřejte si něco tak překrásného jako je celotělová,  energetická tantra masáž .

1,5 hodina tantrické energetické masáže (vstupní rozhovor, rituál, masáž je zejména pro klienty co přicházejí poprvé a chtějí zasvětit do tantry a jejího tajemství . Cena -2500 Kč

Při masáží dochází k postupnému uvolňování fyzického těla a vyladění energetického těla přijímajícího prostřednictvím láskyplného doteku a spojení se s životní tvořivou  energií, která se postupně rozvádí do celého těla a přináší pocit naplnění a lásky ve všech jejich podobách.

Pracuji vědomě na energetické úrovni se speciálními dechovými technikami k rozvinutí schopnosti prožívat přítomný okamžik .

2 h tantrické energetické masáže - (vstupní rozhovor, rituál a masáž) . Při tomto setkání Vás seznámím s dechovými technikami a léčivou či smyslnou tantrou dle Vašeho výběru a momentálního rozpoložení.

Cena -3 000 Kč

Provedu Vás práci s dechem a technikami k uvolnění těla.

Při rituálu nejprve zharmonizuji Vaše energetické tělo a postupně přejdu k masáži fyzického těla k rozproudění  energie  energetických center k oživení, omlazení a rozproudění životní síly a energie.

2,5 h - 3 hodiny tantrické energetické masáže ( příjemné popovídání , rituál, uvolňující hluboká masáž) 3.500 - 4000 Kč

V tomto čase beze spěchu se na chvíli ocitneme ve snové realitě k uvolnění stresu, napětí a k harmonizaci Vašeho těla a za zvuku příjemné hudby, svíček, aromatického oleje plynule přejdeme k uctění Vaši životni síly 

Masáž bude střídavě od lehkého pohlazení v podobě éterické masáže přecházet k masáží fyzického těla k hlubokému uvolnění.

Těšte se na Vás osobní jedinečný zážitek díky Vaši originalitě a kouzlu přítomného okamžiku.

 Tantrické setkání obsahuje vstupní rozhovor, rituál a samotnou masáž.

Součástí vstupního rozhovoru je také nauka jak pracovat s dechem a svým tělem pro co nejkrásnější a hluboký zážitek.

Tento celotělový rituál může pomoci v partnerských vztazích, ale také s hodnotou svoji vlastní a prožíváním lásky k sobě a ke všem živým bytostem.

MANTRY pro jednotlivá energetická centra - LAM, VAM, RAM, YAM, HAM , KŠAM, OM pro zajímavost 

 Energetická uzdravující tantra k uvolnění blokád, bolestí nebo nefungujících oblastí ve Vašem životě. Specializuji se na uvolnění bolesti bez použití analgetika.

 "Léčivka" - uvolňování příčin uvědoměním a propuštěním nezdravych návyků, zvyklosti, závislostí prostřednictvím mluveného projevu nebo masáže.

Pracuji zde s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie v těle.

Při masáží používám speciální hmaty z indické, čínské a havajské masáže a poznatků z alternativy a praxe z klienty (15 let). Cena - 60 - 90 minut - 2000 Kč

Kontakt

Napište mi

Vivien1

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.