www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 email : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

Pouta závislosti versus svoboda a láska.

29.08.2020
Milí přátelé,
po dnešním dni a terapeutické práci, kterou vykonávám s poselstvím činit dobro a rozvíjet své talenty a naplňovat svoji dharmu jsem se ještě pustila do napsání krátkého příspěvků.
Νezdravá pouta závislosti versus opravdovost, svoboda a láska ve vztazích. 
Dnešní svět může působit poněkud negativně a tragicky možná chaoticky, ale záleží z jakého úhlu pohledu se na situace díváme. Pokud člověk uvidí v překážce, nepohodlnosti dar a vyšší účel nebo jej hledá tak dojde k závěru, že každý nepokoj a každá bolest, těžkosti v sobě nese požehnání a vyšší účel posunout se výš a dál na životní cestě a přijmout tak sebe a ostatní v bezpodmínečné lásce.
Láskyplný vztah k sobě, kdy je srdce naplněno a vědomí otevřeno v přítomném okamžiku přináší světlo a životní energii, jemné a silné vyzařování a přitahováni tak bytosti, člověka podobné energetické vibrace. Někdy jsme příliš upnuti k někomu s kým už nemáme společnou cestu, ale jen zážitky a vzpomínky a nechceme se odloučit a setrváváme tak ve vztahu, který není nenaplněny láskou.
Bolí nás však natolik odloučení a strach ze samoty nebo nového kroku, že toho člověka k sobě připoutáme nezdravým poutem závislosti a tyto vztahy potom přinášejí utrpení na naší cestě s nemožnost potkat opravdovou lásku.
Doba změn, nepohodlnosti a transformace nás spojuje, ale i rozděluje. Ti co mají být spolu se znovu potkávají, jejich duše se učí odpouštět jeden druhému a pomáhat si. Ty duše, které už nevibrují energeticky na stejné vlně jsou rozdělovány, někdy bolestně záleží jak velké pouto strachu a závislosti je mezi nimi. Všichni jsme vedení k těm správným partnerům, přátelům a lidem a do MÍST, kde máme být, žít , růst a tvořit.
Ať jsou cesty boží požehnány SVĚTLEM, LÁSKOU, MÍREM , TRPĚLIVOSTÍ a LASKAVOSTÍ jeden k druhému a pokud nastane v životech rozdělení v podobě rozchodu a ukončení VZTAHŮ, nechť je to co nejméně bolestné, láskyplné a svobodné rozdělení.
Až bezpodmínečná láska a svoboda náplní naše srdce přijde nové poznání v podobě poselství do našich životů.
S úctou
Vivien

Kontakt

Napište mi

Vivien1

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.