www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 email : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

Tajemství jak žít svoje sny. Secret.

26.08.2020
Milí přátelé, napsala jsem krátký článek k tématu tvůrce vlastní reality a je především o práci na sobě a v sobě tedy ve svém nitru měníme, uzdravujeme sebe a tím měníme svoji realitu a kolektivní vědomí této krásné země. Nechť je malou inspirací člověku hledající lásku, svobodu zdraví a lidskost na naší planetě. 
Tajemství života jak žít své sny. Secret.
Tajemství jak žít svůj sen spočívá v umění tvořit vědomě svůj život v propojení se s dávnou silou nazývanou zdrojem, odkud čerpáme sílu a energii k tomu, abychom mohli vědomě realizovat a materializovat naše sny, přání našeho srdce ve hmotě.
Probuzením svého vnitřního světa a prostřednictvím naší duše můžeme tvořit svůj život nezávisle na vnějších okolnostech a lidech dovolením si být tím, kdo skutečně jsme. Znamená to v realitě opustit staré vyjeté a známé koleje tím, že měním svá přesvědčení, programy, přijaté vzorce chování od předešlých generací, úhly pohledu na život tím, že se zaměřujeme především na sebe. Učiněním rozhodnutí se pro změnu uvolnit ze svého života škodlivé návyky, toxické vztahy, které mě neobohacují, ale přináší negace v podobě přátel, kteří si neustále stěžuji a zatěžuji svoje okolí negativním postojem k životu a neochotě na sobě pracovat a měnit se v pozitivní tvůrčí bytost plnou lásky, pochopení a souznění s druhými
. Hledejme a přitahujme si svou vibrací přátelé, které nám nesou inspiraci a jsou blízcí našemu srdci. Modlitba pro přátele na naší cestě. :
"Dráhy bože přeji si znovu potkat bytosti blízké mému srdci, abychom se mohli znovu potkat a dokázali si odpustit a pomoci ".
A tak ...
"Dovolila jsem si se na chvíli ztratit, abych se znovu našla".
Náš vnitřní svět je odrazem toho vnějšího, který nazýváme realita. Chceš žít svůj sen ? Vzpomeň si a věř v něj .
Někdy se může stát, že se na své cestě ztratíme vlivem vnějších události, kterými se můžeme nechat vtáhnout a ovlivnit tak, že zapomeneme na to kým skutečně a doopravdy jsme.
V takovýchto situacích je dobré se vrátit do sebe a k sobě. Pomyslně se tak ztratit v tichu a naslouchat svému srdci sám sobě v nalezení svého Já a snů, které jsme sem na zem přišli žít a vytvářet vědomě svými myšlenkami, slovy, činy, rozhodnutími a životní energii se kterou tvoříme a materializujeme náš vnitřní svět a vesmír ve své plné síle a zodpovědnosti.
Cesta lásky a proměn je v určitých fázích nepohodlná v tom, že pokud měníme sebe a uvolňujeme ze sebe toxicitu a negativní prožitky, můžeme cítit bolest naší duše a těla ve fázi transformace a proměny, kdy se vypořádáváme a vyrovnáváme z protiklady v našem životě a uvnitř sebe. Některé fáze jsou hluboce čistící a bolestivé, ale zároveň osvobozující a přinášející světlo a zázraky .
Pokud máš pocit, že si se ztratil na své životní cestě znovu se zastav a naslouchej sobě v tichu a meditaci tomu, kdo jsi, co chceš a kam směřuji tvoje kroky. Udělej si čas na sebe.
Nezapomeň na své sny a svůj vnitřní vesmír minutím svojí CESTY ! Jednoduše nepromarni čas, který ti byl daný a svoji cestu nemiň nebo ona mine Tebe !!!
Dovol si to .Nikdo nemá tu MOC realizovat a žít tvůj sen jen Ty sám. ????
Krásné tvoření a hodně štěstí a lásky moji drazí.
Vivien 

Kontakt

Napište mi

Vivien1

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.