Kontakt pro tantrické energetické masáže v Praze : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

 

 

Uzdrav svoji existenci. Opravdová láska.

03.05.2020

Možná je čas si vzpomenout. Opravdová láska. Uzdrav svoji existenci. Vědomé mužství a ženství.
Vztahy s opačným pohlavím, ale i partnerské vztahy dvou stejných pohlaví jsou možná cestou k uzdravení společnosti a naší planety. Láska mezi dvěma lidmi, která vyvěrá z duše a opravdovosti člověka, je velice vzácná pro zdravý vývoj naší planety a lidi na zemi. Zdravý člověk je v míru a harmonii sám se sebou i se svým okolím. Láskyplný člověk neničí planetu, lidi, sebe bojem a výkřiky svoji nespokojenosti, ale navrací se do svého nitra ke svým kořenům hledat lék k uzdravení svoji existence s pochopením a propuštěním závislostí na starých vzorcích chování, programech a vytvořené iluzi o realitě, ve které doposud žily předešlé generace.
Možná je čas :
...se zamyslet zda pokračovat v tradicích svých předků je zdravé či sebedestruktivni?
... se zastavit a propojit svoji existenci s přírodními a vyšším zákony a tak se zamyslet na hodnotou svoji a životem.
... vystoupit ze starých koleji, které už nikam nevedou, ale jsou prázdnotou a temnotou.
Muž a žena nebo pár stejného pohlaví a vztah mezi nimi je základním stavebním kamenem k uzdravování všeho na zemi, tedy lidské společnosti. Láska je lék, který navrací radost a tvořivost do našich životů.
Opravdová láska, však může proudit jen v opravdovosti býti lidské existence, bez boje a v míru naslouchat sobě a otevírat klíč k této hodnotě prostřednictvím vědomí a vnitřního zdroje. Člověk se může navrátit ke svému prapůvodu, prameni a zdroji skrze svoji duši a její pamět a tak si znovu vzpomenout na život na zemi.
Uzdravením své vnitřní síly a principu muže a ženy se může vrátit do našich životů znovu světlo a rozpomenutí si na sebe ve své úplnosti a opravdovosti. Tato cesta může být cestou pro další duše, které vědomou vnitřní práci na sobě jdou po cestě štěstí pro sebe a další generace, které se zrodí.

Krásný den

Vivien 

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.