Kontakt pro tantrické energetické masáže v Praze : channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz

 

 

Vztahy z širší perspektivy a vnímání souvislostí své jedinečnosti a životní cesty.

21.05.2021

Vztahy s širší perspektivy a vnímání souvislostí své jedinečnosti a životní cesty.

Milí přátelé a čtenáři, přidávám krátký příspěvek prostřednictvím našeho spojení a propojení k tématu vztahů. Předáno v channelingu.

Každý vztah je jedinečný a originální a některé z nich jsou zde proto, aby nás přivedly do vyšších úrovní vědomí sebe.


Vztahy jsou pro nás tedy velkým darem k životním zkušenostem, skrze které se rozvíjíme a uvědomuje sami sebe v rozpomínání si na svou duši a svoji jedinečnost.


Spojením se s ní, se  dostáváme do podstaty a hloubky našeho čistého bytí.

V přítomném okamžiku tady a teď v důvěře a lásce otevíráme tak svá vědomí a podvědomí v zrcadlení a narovnání se do své skutečnosti , toho kým skutečně ve svém jádru jsme a kým si dovolujeme být.


Některé vztahy jsou pro nás velmi výjimečné svoji dynamikou někdy i vášní, touhou, vzplanutím a zažehnutím plamene a životní síly. Zejména vztahy milenecké a partnerské mohou být tady pro růst a tvoření harmonického prostředí vědomým přístupem k duchovnímu a lidskému vzestupu.


Ve vztazích můžeme prožívat krásné a obohacující zkušenosti, kdy vnímáme jeden druhého ve velké úctě a důvěře a to vede k rozvoji našeho vědomí uvnitř našeho srdce, které se propojením a spojením může otevírat, nabírat sílu božské tvořivé esence.

Zdravý vztah se rodí z lásky, respektu a vzájemného pochopení, harmonie a souznění v úrovních naší duše tak, abychom se mohli vzájemně doplňovat podporovat a žít tak dle svobodné vůle a s respektem k tomuto zákonu života země, který je hluboko přijímán a zakořeněn v našich srdcích.


Uvědoměním si své svobody uvnitř, respektujeme osobní svobodu každé lidské bytosti ve jménu vyšších zákonů universa a celé země.

Láska je bůh a bůh je láska.

Láska je mír a světlo v našem srdci v propojení úrovně celistvosti a osobní svobody k naplnění a otevření svého boha, božství uvnitř našeho vědomí a propuštění tak starých energii k přijetí nového přicházejícího božského a nadpozemského života, světa uvnitř našeho srdce odkud pramení vše živé a prosperující v úctě k sobě a k druhým živým bytostem s hodnotou té nejvyšší lásky a svobody bytí do které se všichni vracíme rozpomínáním a přijetím své jedinečnosti, originality.

Vědomým přijímáním své životní síly, cesty a nového paradigma tvoření živosti a opravdovosti v důvěře v sebe a ve své blízké spřízněné duše, které v nás mohou otevírat živou esenci a životní odvahu bytí ve své jedinečnosti perspektivě přijímání a dávání tvoření a bytí tady a teď.


Vztahy jsou tedy klíčem k novým dveřím poznání boha, lásky a jejího poselství v odevzdání propojení a oslavě božské energie k tvoření nového krásnějšího života ve prospěch všemu a všem ve spojení nebe a země a života vcelku a propojení se k většímu odevzdání a přijímání tak, jak přichází a odchází ve vlnách smíření a odpuštění, propuštění .


Vztahy jsou tedy darem tak jako život sám.


V rozpomenutí přichází úleva a podpora nebes, života tohoto překrásného světa, kde se vše propojuje do harmonie, souladu a narovnání k uvědomění si hodnot a tím je život sám.

Přeji Vám krásné tvoření lásky, svobody a naplněných harmonických vztahů .

V channelingu předávám tento příspěvek k tématu zrození ve spojení a napojení k hlubšímu splynutí a proudu nového překrásného tvořícího se světa.

V odvaze a odevzdání.

Vivien 

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

MIlí přátelé, přesměrovávám Vás na novou stránku. Klikni na :

Energetický channeling a mentoring on line

www.otevrisevsrdci-vivien.cz

 

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.