Přicházíš-li v míru své duše, jsi zde srdečně vítán. 

Kontakt :

simackova@unet.cz

Channeling a energetická vnitřní práce s krystaly a elemety

27.10.2021

Online odpovědi na Vaše otázky prostřednictvím channelingu. Energetická práce s krystaly, propojení elementu vody, vzduchu, ohně, božství a země.

Milí přátele, vítám Vás na této stránce. Jmenuji se Vivien a alternativními metodami a spirituální praxi se věnuji více než 15 let. Mám dar duchovního napojení, vhledu do situací a témat, které potřebují uzdravit a propustit s uvědoměním si starých vzorů chování , přesvědčení a sugescí převzatých generačně, tedy v rodové linii mužské nebo ženské nebo záznamu Vaší duše .

Prostřednictvím channelingu tedy propojení se s úrovní vyššího vědění, vědomí přenáším informace k tématům a otevírám Vaše energetické pole pro příjem vysoko vibrační energie k uvolnění a rozpustění traumat, která jsou často v nevědomí a podvědomí, ale i na úrovní fyzické tedy v těle. Uvědoměním si těchto negativních energií a uvolněním z Vašeho podvědomí přepisujeme staré genetické informace a pomocí vnitřního spojení a propojení, tak můžeme vyčistit a obnovit Váš energetický systém a Vaše vnitřní nastavení.

K energetické práci a našemu spojení a propojení budete potřebovat krystaly nebo osobní kameny, které nabíjím naším záměrem k uzdravení situací nebo zdraví ve Vašem životě. Pracuji také k otevření energetických center, čaker a pročístění Vašeho energetického pole pro přijem vysoko vibrační energie k celistvosti a nalezení vnitřní rovnováhy a harmonie. Před naším spojením je nutno vymezit prostor a čas pro tento energetický přenos . Prostor je dobré vyčistit pomocí vykuřovadel nebo vonnými tyčinkami . Do prostoru pak připravit svíčku, sklenici s vodou, krystaly a dle tématu případně další předměty, které Vám sdělím po Vašem přihlášení se u mne s tématem.

Naše propojení k vnitřní prací je možno provést v hodinovém nebo dvouhodinovém spojení. V dvouhodinovém spojení je obsažena ceremonie s lečivými prvky propojení nebe a země a také přirodních živlů a magie pro silnější očistění a hlubší vnitřní práci. V konečné fázi našeho spojení předávám často informace jak postupovat po tomto přenosu a ceremonii, rituálu k dovyčistění daného tématu na energetické úrovni nebo fyzické tedy doplnění důležitých látek do těla případné bylinné terapie a pohybové nebo klidové aktivity.

Těším se na naše spojeni.

Pro on line spririt napiśte na email simackova@unet.cz

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

Pro zájemce o mou činnost  pište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.