Channeling a odpovědi na otázky online.

pro on line spirit vnitřní práci prostřednictvím channelingu napište na simackova@unet.cz

Dovol si být svobodný.

17.10.2019

Článek k tématu : Dovol si být svobodná, svobodný.
Autorka článku : Markéta Vivien
www.tantra-vivien.cz/zajimavosti/
"Já Ti odpouštím".
Po zaznění této věty jsem pocítila velkou úlevu a pocit SVOBODY, jakoby ze mě spadla nějaká tíha, kterou jsem si vlastně uvědomila až s přicházející konfrontací mého srdce na neverbální úrovni k člověku, který mi byl velmi blízko.
Tato věta zazněla po dlouhotrvající odmlce dvou bytostí, které zasáhla vlna LÁSKY, ale bohužel i pádu s možností nového vzletu .
Tyto tři slova zněla tak kouzelně jako diagnóza nevyléčitelné choroby se zázrakem jejího uzdravení. Najednou byly pocity beznaděje, smutku a trápení vymeteny z těla, duše i mysli. Stala jsem ve vlně nové energie lásky a větru, který si pohrával s mými vlasy. Nikdy nezapomenu na ten osvobozující pocit odpuštění, který byl cítit v mém pulzujícím srdci a tepu .ODPUŠTĚNÍ toto slovo může znít v dnešním světě jako klišé, avšak nese velký význam v životech lidí a osudech lidské společnosti .
Tak jako na jaře a na podzim detoxikujeme orgány v těle a podporujeme naší imunitu bylinkami a staráme se o naše tělo na fyzické rovině, stejně tak na duchovní rovině potřebujeme detoxikovat a čistit naší mysl, srdce a s láskou pečovat o svoji DUŠI. Skrze odpuštění můžeme harmonizovat svoji sílu a obnovovat energetické zdroje pro zdravý a šťastný život. Nevyřešené spory mezi lidmi, pády, ublížení a psychická zranění upírají člověku SVOBODU, víru a nadějí žít šťastný život .
Možná při čtení těchto řádků se Vám v mysli nebo ve vizi objeví osoba, se kterou máte nevyřešené spory . Pravděpodobně Vám tento človíček neodpustil a drží Vaší část duše či energii uvnitř svého srdce, nedal Vám už šanci vysvětlit a uvolnit Vaše křídla SVOBODY v jeho srdci a vy se cítíte touto osobou svázání s možností vzletu, tak jak by jste si přáli.
Vaše tichá modlitba není slyšet a vy si připadáte jako prázdná nadoba a srdce pláče a duše bolí.
Vaše slova odpuštění a hudba lásky zůstala uzavřená a vy cítíte jen chlad člověka, který Vám byl blízký. Možná čekáte na jeho pochopení a ono nepřichází a Vy jste přestali věřit a tato ztráta důvěry Vás přivedla na rozcestí Vašeho života. Věřit nebo nevěřit? Milovat či nemilovat?
ODPUŠTĚNÍ tentokrát přichází skrze osvícení a navrácení se ke zdroji k Vašemu zdroji nikoliv k dotyčné osobě. Návrat k sobě přes odpuštění a ztráty sebe a svojí LÁSKY.
Vítr nepřestal foukat a pohrávat si s mými vlasy, tak jako víra nepřestala zpívat její tichou píseň v mém srdci . ODPUŠTĚNÍ přichází přes odpuštění v sobě na cestě návratu ke zdroji nikoliv k dané osobě, která způsobila pád a bolest a tichý hlas našeho moudrého Já říká : "Nenos starou bolest ". A tak vše staré odchází a nové přichází s uvědoměním, že nemusíme čekat na odpuštění druhých lidí, ale odpouštět v sobě prostřednictvím svého srdce a lásky v něm.
Odpuštění přichází ze srdce a s ním i nový vzlet s pocitem SVOBODY a štěstí v životě.
S poznáním a uvědoměním přidávám tyto řádky.

Krásný den.

Kontakt

Napište mi


...

Kontakt

Pro spojení on line v channelingu na určité  Vaše téma napište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

 220x220

Mé poslání  : " Probouzení  Vaší lásky  a vědomí".