Přicházíš-li v míru své duše, jsi zde srdečně vítán. 

Kontakt :

simackova@unet.cz

Duše a poslání.

28.02.2021

Duše a poslání. Spirit a aktuální informace.
Milí čtenáři a přátelé,
skrze channeling tedy napojení se na aktuální vyšší vibrace jsem napsala článek a ráda předám písemnou formou vše k posunu ve Vašem životě k harmonizaci Vašeho srdce a vztahů v něm. Především vztahu sám sama k sobě k nalezení Vašeho poslání a otevření jedinečnosti Vašeho potenciálu a propojení se a přijetí daru života a Vaši duše a jejího poselství.
Každý člověk přichází na zem s určitým posláním a jedinečnosti své duše a to jsou vnitřní dary uvnitř nás samotných. Tyto dary jsou naprosto unikátní k otevření svého života a daru žít svobodný život dle svého srdce. Hodnota člověka je uvnitř nás samotných rozpomenutí si na svoji duši a svoje poslání se kterým se rodíme a na zem přicházíme.
V průběhu života a na tento úkol své duše zapomínáme a ztrácíme tak svoje poselství, svoji hodnotu a svoji moc žít ve svobodě a v radosti. Radost a svoboda se navrací v ukotvení se ve svém srdci a napojení se na sílu, ze které život pochází. Tato síla a vibrace naší duše uvnitř čeká na přijetí a poznání sebe samé sebe samého. Tuto esencí uvnitř sebe můžeme aktivovat vědomou práci a rozhodnutím se pro nalezení sebe a svého daru života a jeho poselství.
Srdce a láska v něm je naše kotva v životě tvořit ze své jedinečnosti probuzení a nalezení toho kým skutečně jsem.
Člověk se rodí z lásky a na to může během svého života zapomínat. Možná přišel čas na to se zastavit, ukotvit a přijmout svoji lásku a dar v životě v té největší svobodě s propuštěním utrpení a strachu.
Bezpodmínečná LÁSKA je absolutní štěstí v nalezení vnitřního daru sebe, svobody a síly stát pevně na svých nohou tvořit a rozpominat si na své sny a ty přenášet do reality.
V této době aktuálně Vaše duše může volát k návratu k sobě zakotvení a rozpomenutí si na svoje sny a osvobození Vaší podstaty, síly a lásky uvnitř sebe.
Pokud Vás tento článek zaujal možná právě hledáte ve svém životě kotvu a osvobození sebe samého k nalezení vnitřní hojnosti, svobody a prosperity v životě.
Přeji krásný den a předávám dnešní channeling všem dobrým lidem, kteří znovu uvěřili v zázraky a možnosti změny k lepšímu a posunu v jejich životní cestě.
Přeji vše dobré a děkuji za Vaš čas, Vy co jste si článek přečetli.

Tento článek přidávám na stránku www.tantra-vivien.cz/zajímavosti mezi ostatní články.

S láskou Vivien Simi

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

Pro zájemce o mou činnost  pište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.