Zasvěcení do TANTRY a jejího tajemství. Bioenergetické celotělové masáže a rituály pro muže a ženy jednotlivě i v páru. 

Email: simackova@unet.cz  · Adresa: PRAHA

Hodnota srdce.

17.09.2019


Naše srdce je náš domov.
Hodnota srdce pramení z lásky k sobě a všem živým bytostem. Hodnota srdce není  vidět, ale je cítit v tichu, míru a pokoji lidské duše.
Člověk se ve svem životě sám rozhoduje jakou cestu si zvolí, zda půjde cestou lásky a hlasu svého srdce nebo cestou svého ega, která má však neuvěřitelné ničivé následky.
Doba se vyvíjí a i člověk a jeho schopnosti tvůrce a seberozvoje jdou v tomto duchu hudby lásky a souznění s druhými .
Z dávných dob si neseme boj o přežití ve smečce s prvenstvím toho nejsilnějšího člena, avšak naše doba nás probouzí a vede zpátky k sobě do našeho SRDCE hledat LÁSKU, živost a opravdovost. Kvality, které všichni neseme uvnitř sebe. Cesta lásky je spontánní a ohromně osvobozující s dávkou vzrušení a obejmutí všeho a všech láskyplnou teplou náruči s přáním dobra všem lidem, zvířatům a rostlinám na naší zemi.
Cesta ega bolí, je tvrdá a ubližuje naší duši žít a naplňovat sebe a ostatní v souladu s láskou, jemností, citlivostí a ohleduplností a láskavostí 

Cesta LÁSKY nás vede k sobě a učí tomu nejjednoduššímu a to je být zdravé živé bytosti se SEBELÁSKOU k sobě a všem ostatním. Učí nás tomu stát se dobrými lidmi se zdravým jádrem uvnitř sebe, protože tam odtud všichni pocházíme.

Náš domov je naše SRDCE, kde žije naše opravdovost a LÁSKA.
Krásný den milí přátelé.
S channelingem předáno všem lidem dobré vůle .
Markéta Vivien
www.tantra-vivien.cz

Kontakt

Napište mi


...

360x360

Kontakt

www.ubytovanikreta.cz

Mé poslání  : " Probouzení  Vaší lásky  a vědomí skrze  laskavé pohlazení ."

220x220