Channeling a odpovědi na otázky online.

pro on line spirit vnitřní práci prostřednictvím channelingu napište na simackova@unet.cz

Láskyplné vztahy.

15.09.2019

Utváření láskyplných vztahů.
Milí přátelé, po zamyšlení nad tímto tématem přidávám krátký příspěvek prostřednictvím channelingu.
Láskyplné vztahy a jejich tvoření přichází ze srdce a vnitřních hodnot, které má každý z nás uvnitř sebe. Tyto hodnoty, jsou však někdy hluboko potlačeny a nepřijaty na základě rodičovských vzorců nebo vzorců autorit, které jsme od útlého dětství viděli a přijali za svoje.
Probuzením svého vědomí a svoji duše můžeme vytvářet láskyplné vztahy a tím být krásným a vzácným příkladem pro dobro na naší planetě pro nové a budoucí generace. Probuzením také můžeme, čím dál více pociťovat probuzení druhých lidí, kteří se vydali cestou svoji duše za vytvářením nadpozemskych hodnot tady na zemi nevyjímaje láskyplných vztahu.
Šťastné vztahy začínají vztahem k sobě a jsou více než důležité pro šťastný vývoj a život lidí a celého kolektivního vědomí. Naše doba nás vede k této cestě přijetím plně zodpovědnosti za sebe a vztah k sobě a všemu živému. Náš vztah k sobě vede přes přijetí sebe a odvahy žít podle svého nejvyššího dobra a poslání. Vede také přes osvobození se od rodinych vazeb a vztahů mezi nejbližšími, kterými nám od počátku našeho života byli naši rodiče. Vede přes odpuštění a láskyplné přijetí bezpodmínečně všeho co jsme doposud žili, slyšeli, viděli a dělali.
Znamená to v lásce přijmout i temnotu a transformovat ji do vyššího vědomí a stát se pevným sloupem, který nese radost, milost, odvahu a to vše pro lepší život a posílení kolektivního vědomí na naší planetě.
S odvahou a láskou předávám tyto řádky prostřednictvím channelingu.

Těším se na setkání s channelingem a zajímavými tématy v posunech na Vaší životní cestě.

Krásný den přátelé.

Kontakt

Napište mi


...

Kontakt

Pro spojení on line v channelingu na určité  Vaše téma napište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

 220x220

Mé poslání  : " Probouzení  Vaší lásky  a vědomí".