Přicházíš-li v míru své duše, jsi zde srdečně vítán. 

Kontakt :

simackova@unet.cz

Nový začátek

27.09.2021

 

Milí přátelé, napsala jsem článek k tématu :
"Nový začátek".
Každý začátek životního cyklu, nové etapy sebou přináší ukončení něčeho předešlého v našich životech. Nové tedy přichází na konci nějakého období v našem životě, kterým může být roční období, ukončení práce, vztahu, přestěhování se do jiného místa, města nebo země.
Nový životní cyklus může také znamenat uzdravení se od nemoci na fyzické a psychické úrovni, rozloučení se s lidmi, zvyky, návyky nebo životním stylem, který už naplnil svůj účel.
Nový začátek je tedy období něčeho nového a zakončení starého. Dle tradic našich předešlých generaci můžeme pokračovat v přestupových rituálech ukončování a propouštění, abychom do nové životní etapy vstoupili s lehkostí a radosti našeho bytí v životě.
Nové období může být i ukončení nějakého náročného času, který už je za námi. Cítíme, že je dokončeno a my v radosti a vědomí nového vykročení směrem kupředu začínáme žít nový život a posunujeme se na naší cestě do dalšího cyklu našeho života.
V podzimní rovnodennosti, která započala dnem 22.9.2021 můžeme rekapitulovat uplynulé období letního času a slunovratu a v pravdě se podívat do všech částí sebe sám-a sebe a také oblastí, kde máme vyřešeno a kde je potřeba ještě vnitřní práce.
Po letním čase a období přichází čas ponoru do sebe a celkové zklidnění v období dušiček, kdy jsme blízko milovaným předkům, smrti a znovuzrození až do zimního slunovratu .
Období ponoru do sebe přináší krásné chvíle, kdy můžeme uzdravovat a čistit svoje " Já " z předešlých času a s uvědoměním děkovat, propouštět a posunovat se dál a vzhůru v lehkém kroku svého bytí.
Období podzimní rovnodennosti jsme více otevřeni a připraveni na další setkání se sebou samým- samou .
A tak "nový začátek" je takový reset uvnitř našeho Já.
V čase podzimního období opět přecházíme do fáze zklidnění, ztišení a hledání své pravdy uvnitř sebe. V tomto období se propojujeme do tvořivé síly ženské energie, která nás uvolňuje, transformuje, uzemňuje a kotví uvnitř sebe a připravuje na další setkání v přírodním svátku zimního období.
Až do jara jsme více v útlumu a to v důsledku snižujících se slunečních paprsků a světla. Můžeme rozjímat a děkovat za všechny zkušenosti matce zemi a sluneční síle a její energii v období léta.
S vděčností si promítat zkušenosti, které nás posunuli na naší cestě a ukázali rezistence, které máme vůči nějaké životní situaci.
Tento nesoulad se sebou a svojí duší v nás mohl vyvolat pocity a emoce smutku, strachu nebo hněvu a vzteku. Uvědoměním si těchto svých emocí a vnitřní prací, můžeme uzdravovat naše vnitřní Já a přeskládat tak životní události a oblasti v našem životě k lepšímu.
Vědomou prací a vnímáním sebe, tedy otočením se do sebe a svého srdce jsme na dobré cestě v pomoci sobě a svému životu. Nikdo jiný tuto vnitřní změnu není schopen udělat než my sami.
Vnitřním prozřením a uvědoměním si trhlin v aurickém poli a jejich energetickým zacelením a propuštěním emočních jedů, bojů sami sebou a transformací našeho vědomí můžeme nalézat vnitřní mír a rovnováhu a být tak v souladu se svojí životní silou a energií.
Každá ne - moc vzniká odevzdáním vlastní moci a ponižování této vzácné energie před sám-a sebou. Odvahou žít v pravdě, léčit své srdce máme možnost nahlédnout do míst ve své duši, ale i ve svém těle, kde máme nevyřešené emoce, nevyřčená slova a disharmonii uvnitř svého srdce a vědomí.
Tyto záležitosti nás vedou do situací, které potřebujeme vyřešit. Pokud se rozhodneme zůstávat v nízkých, negativních energiích a nevnímáme volající hlas naší duše, potom onemocní naše tělo a psychika.
Čas podzimu v nás může zažehnout očistnou jiskru vnitřního plamene k uzdravení tématu a životních zkušeností.
Vnímáním toho co potřebujeme ze svého života propustit a odpustit v sobě a sobě.
Nový začátek je tedy krásná životní etapa ve které už máme jasno kam směřujeme, kde ještě nevíme a hledáme řešení a čeho se vzdáváme s poděkováním a mírem v završení a pochopení .
V novém začátku můžeme také potkávat zajímavé lidi a osobnosti, se kterými můžeme společně sdílet sebe a vzájemně se doplňovat, učit se jeden od druhého co je láska k sobě, bohu a druhým lidem.
Ve spříznění a pospolitosti tohoto našeho společného záměru a láskyplného energetického srdce a harmonického pole spojení můžeme tvořit krásná a opravdová přátelství jako jedna rodina.
Teprve tehdy, když si ujasníme náš záměr a uděláme pořádek v sobě, v našem domě a místě, kde žijeme můžeme znovu načerpat životní sílu pro tvoření něčeho opravdového a krásného. Mohou to být nová přátelství a nové životní zkušenosti na naší láskyplné cestě životem.
Klidem, jasem, žárem a záměrem se prostřednictvím našeho božství stáváme hodnotnou osobou a energií bezpodmínečného přijetí naplněnou ženou a mužem. Tím, kdo věří v sebe a hodnotu svého srdce a vnitřního tvůrce a toto poselství nese jako vzácnost, světelnou MOC, sílu a energii v období podzimního rozjímání a přípravu na zimní období.
Afirmace a modlitba pro přivítání nového podzimního období :
--------------------------------------------------------------------
Drahý čase podzimního období vítám Tě a děkuji Ti za tvé dary, které mi dáváš v novém začátku podzimní rovnodennosti a v následující dnech.
Jsem přítomný-a a bdělý-á v každém tvém daru, vidím sebe a Tebe drahý živote.
Odevzdávám všechnu bolest, kterou jsem držel ,držela ve svém srdci a děkuji Ti za novou lásku a podporu k otevření mého nového přijetí svého světla, krásy, lásky, důvěry a ochrany křídel božství v čase podzimního období.
Milé spřízněné duše, tento channeling byl napsán k tématu přicházejícího podzimního období a nového začátku.
Přeji vše dobré.
S poděkováním.
Vivien

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

Pro zájemce o mou činnost  pište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.