Zasvěcení do TANTRY a jejího tajemství. Bioenergetické celotělové masáže a rituály pro muže a ženy jednotlivě i v páru. 

Email: simackova@unet.cz  · Adresa: PRAHA

Panika a strach ze smrti.

01.04.2020
Strach a panika z NEMOCI .
Každá nemoc ma svoji příčinu . Příčinu je potřeba pochopit a uvolnit z naší psychické složky vědomou práci na sobě. Posílená imunita je především zdravá psychika a zdravý duch a tím i zdravé tělo. Vše je propojeno. Strach, panika a boj s nemocí psychiku oslabuje.
Boj s něčím nebo někým vede člověka do nesnází. Za každým bojem je touha po moci ovládnout a zvítězit. A co když se zvítězit nad něčím v podobě kontroly a moci vedenou strachem a touze ovládat nedá.
Na základě strachu se snažíme vše kontrolovat a bojovat s tím co strach způsobilo, ať je to STRACH z nemoci ze smrti aj. Kde je strach je manipulace, panika, která vytváří další fobie a nesnáze.
Strach lze pouze přijmout jako součást života a proměnit ho v lásku a soucit. Strach způsobuje omezení , STAGNACI, NESVOBODU, bezpráví, beznaděj a později i NEMOC. Při strachu trpí naše ledviny a tělo může reagovat selháním imunitního systému.
Člověk není jen hmota a lidské tělo, ale uvnitř nás jsou i emoce a duše, která v důsledku omezení a negativní energie může vytvářet úrodnou půdu pro další nemoce z NE - MOCI.
A tak buďme vědomí a láskyplní k sobě a druhým tím, že strach a omezení přeměníme v lásku a odevzdání bez boje v míru, moudrosti své duše a obrácením se k VÍŘE a VYŠŠÍM ZÁKONŮM s vědomím hodnoty lidského života a zdraví. Kontrola a boj s nepřítelem v jakékoliv podobě jen vyčerpává a vede k dalším nemocem a ničení sebe i ostatních.
 
S láskou přátelé a v naději.
 
Děkuji ❤️
 

Kontakt

Napište mi


...

360x360

Kontakt

www.ubytovanikreta.cz

Mé poslání  : " Probouzení  Vaší lásky  a vědomí skrze  laskavé pohlazení ."

220x220