Přicházíš-li v míru své duše, jsi zde srdečně vítán. 

Kontakt :

simackova@unet.cz

Posvátná sexualita. Posvátnost muže a ženy.

16.06.2021

Posvátná tvořivá síla sexuální energie. Posvátnost muže a ženy.
Milí čtenáři,
přidávám příspěvek k uzdravení vnímání tvořivé síly v duchu posvátnosti spojení mužské a ženské energie.
Pohodlně se posaďte a jemnými nádechy uvolněte své srdce Váš chrám posvátnosti duše vlastní pro propojení se a k probuzení Vašeho vědomí .


Posvátná sexualita, tvořivá živoucí síla a propojení se v jejím zdroji, tedy v našem prvopočátku zrození naší životní energie v nás aktivuje nové vnímání sebe, jeden druhého, ale také uzdravování vztahů mezi muži a ženami.
V propojení se s touto posvátnou prapůvodní silou můžeme tvořit a uzdravovat naše nitro z toxicity a zraněni.
Vědomým propojením se s posvátnou tvůrčí sexuální silou přispíváme k uzdravování ženské podstaty a hloubky sebe sama. Muži mohou probouzet své srdce a stávat se vědomými napojenými a propojenými muži ve svoji hodnotě, nevinnosti a božské, mužské podstatě ochrany a síly mužského srdce v celistvosti a integritě. V živoucí síle přijetí nového přicházejícího požehnání k uzdravení principu mužské síly a její esence k započetí nových začátků lásky, svobody a krásy uvnitř sebe, ale také ve vztazích ke svému vnitřnímu principu ženy, následně partnerce a ženám všeobecně.


Ženské božství a vzestup této krásné tvořivé síly evokuje muže stát ve své síle bez bojů v oddanosti, pokoře k životu a k ženské plodnosti. Oplozením muže uvnitř a doplněním jeden druhého v živosti, radosti, oddanosti a důvěře k sobě a živoucí síle, která v nás otevírá nové, krásné započaté tvoření života v naplněnosti odvaze a křehkosti síle vlastní.
Nový život již započal v přijetí posvátné síly ženy a muže v plození, uvolnění a otevření lásky v rodech k nápravě, odpuštění , dorovnání, pochopení souvislostí s láskyplným propuštěním nezdravých vazeb a zranění z minulosti.
Léčivá síla posvátné lásky propojuje a uzdravuje ženy uvnitř tak, aby pomohly svým mužům v jejich síle stát a v rozpomenutí ze zapomenutí na svoji podstatu rytíře, ochrany svého božského úkolů a naplnění svoji dharmy, síly muže bojovníka.
Láska tedy započala tvořit nový svět v našem srdci spojením a propojením pro ZNOVUZROZENÍ potkání jeden druhého na cestě k božství, rozbřesku, propojení dvou světů mužské a ženské duality v integritu a spojení pro uvolnění, bezpečí a zakořeněni se v našem životě.


Muž chrání a žena v pocitu bezpečí v jeho srdci otevírá svůj chrám posvátné lásky, posvátného mužství a ženství k uzdravení a propojení posvátné sexuality k léčivému míru, klidu, lásce a pro porozumění svoji úlohy v ženském a mužském srdci a také k dorovnání a odpočinku po dlouhé cestě v nevědomosti duše vlastní.
Uzdravující proces mužského a ženského splynutí v nás otevírá nový rozměr vědomí lásky, božství a naplnění dharmy muže a ženy k přijímání božského principu uvnitř sebe k pochopení svoji podstaty a živoucí lásky, která ožívá a otevírá nový svět v jeho jednoduchosti a síle.


Předáno v channelingu k tématu božské podstaty, síly a tvořivé posvátnosti k uzdravení posvátného mužství a ženství .
S přáním hezkého dne .
Vivien
Pro svůj osobní channeling napiš na : simackova@unet.cz

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

Pro zájemce o mou činnost  pište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.