Channeling a odpovědi na otázky online.

pro on line spirit vnitřní práci prostřednictvím channelingu napište na simackova@unet.cz

Stres a tlak. Strach z budoucnosti.

14.08.2019

Stres, tlak na výkon, uvízl-a si v čase minulosti nebo se bojíš a máš obavy a strach z budoucnosti?

Strach z budoucnosti nás často paralyzuje k tomu, abychom mohli udělat krok vpřed. Tento strach je často způsobeny zážitky v podvědomí, nevědomí z minulosti, kdy jsme často uvíznuti právě v čase a dobách minulých, nešťastní s žádným výhledem na změnu. Často tyto zážitky v psychické oblasti, které si ale neuvědomujeme, protože zůstaly v hloubce našeho podvědomí mohou způsobovat pocit nerovnováhy, nestability. Lidé pociťují i určitě stopy pocitu nebezpečí a duševní nepohody, kterou jsou provázeny duševním vypětím s tendenci obrany a neustále kontroly před možným napadením ať už slovním či v horším případě fyzickém.
Tyto pocity, také může provázet i tlak ze strany společnosti, přátel, rodiny, kdy jsme neustále pod tlakem na výkon a kontrolou, zda vše děláme správně a dokonalé. Toto vypětí nám, ale bere životní sílu a energii s možností se uvolnit. Neustálý spěch, tlak povinností vše stihnout v možná co nejkratším čase nás vede k honbě za úspěchem a tzv. dokonalosti s odměnou pochvaly či jiné zásluhy.
Často duševní vypětí může způsobovat nerovnováhu v našem energetickém těle a v horším případě se tento tlak či úzkosti psychické mohou přesunout do těla v podobě bolestí zad, nohou či v horším případě i onemocněním.
Tantrické masáže, setkání, kterými se zabývám vedou člověka k návratu do své podstaty a vyrovnávají nerovnováhu v těle duši i mysli. Často pouhým uvědoměním nebo uvolněním tlaku či spěchu a zastavením se v klidu člověka vrací ke své podstatě a učí prožívat přítomný okamžik tady a teď.
Přichází pocit osvobození a nového života s nádechem nového začátku být v realitě, přítomnosti a užívat tak každou chvíli, minutu svého jedinečného života.
Tantra masáž či setkání může pomoci uvolnit příčiny blokád v těle nebo nefungující oblasti v našem životě nebo být příjemným zážitkem a novým poznáním. Hlavnim klíčem je nauka propuštění kontroly, územněni v pocitu bezpečí, uvolnění a zastavení se v kouzlu přítomneho okamžiku.

S úctou  Vivien 

Kontakt

Napište mi


...

Kontakt

Pro spojení on line v channelingu na určité  Vaše téma napište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

 220x220

Mé poslání  : " Probouzení  Vaší lásky  a vědomí".