Přicházíš-li v míru své duše, jsi zde srdečně vítán. 

Kontakt :

simackova@unet.cz

Tantra a její filozofie

27.10.2021

Tantra je pro mne branou do duše i těla a otevřením nové dimenze . Při tantrické masáží pracuji s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie, kdy se uvolní také mysl a člověk začne vnímat, cítit sám sebe a svoje pocity tělesné i duševní. Klient je v přímém kontaktu se sebou samým v přítomném okamžiku tady a teď. Pracuji se sexuální tvořivou energií, životní silou, kterou rozvádím po celém těle prostřednictvím dechových technik a láskyplných doteků . Stanu se Vaším průvodcem při tomto setkání.

Tantra průvodce se stává energetickým kanálem a předává přijímajícímu posvátnou energii prostřednictvím doteku. Dochází k rozproudění energií v celém těle a kultivace sexuální energií v celém býti k otevření lásky a kreativity v životě. Při masáží se přijímající nemá dotýkat maséra přerušil by se tok energie. Jde o vnímání sebe samé, samého. Masáž je vhodná jak pro muže tak pro ženy a učí nás prožívat sebe sám - u tady a teď a otevírá srdce k splynutí a otevření nové dimenze, kde je vše celistvé, osvobozující a dokonalé. Tato masáž pomáhá také k přijetí své sexuální energie bez předsudků v celé její kráse, smyslnosti. Masáž je velice intimní a je přizpůsobena individuálním potřebám jednotlivce. V žádném případě se nejedná o erotickou masáž. Základem je zcela se oddat v důvěře předávajícímu a celému průběhu rituálu a masáže bez vědomé kontroly. Nechat čas a průběh masáže plynout a vnímat své pocity. Dopřejte si něco tak překrásného jako je celotělová, smyslná energetická tantra masáž . 1,5 hodina tantrické energetické masáže (vstupní rozhovor, rituál, masáž je zejména pro klienty co přicházejí poprvé a chtějí zasvětit do tantry a jejího tajemství .

Při masáží dochází k postupnému uvolňování fyzického těla a vyladění energetického těla přijímajícího prostřednictvím láskyplného doteku a spojení se s životní tvořivou sexuální energií, která se postupně rozvádí do celého těla a přináší pocit naplnění a lásky ve všech jejich podobách. Pracuji vědomě na energetické úrovni se speciálními dechovými technikami k rozvinutí schopnosti prožívat přítomný okamžik. 2 h tantrické energetické masáže - (vstupní rozhovor, rituál a masáž) . Při tomto setkání Vás seznámím s dechovými technikami a léčivou či smyslnou tantrou dle Vašeho výběru a momentálního rozpoložení.

Provedu Vás práci s dechem a technikami k uvolnění těla.

Při rituálu dojde k uctění božství na energetické úrovni a při masáží nejprve zharmonizuji Vaše energetické tělo a postupně přejdu k masáži fyzického těla k rozproudění posvátné sexuality Vašeho prvního energetického centra k oživení, omlazení a rozproudění životní síly a energie. 2,5 h - 3 hodiny tantrické energetické masáže ( příjemné popovídání , rituál, uvolňující hluboká masáž)

V tomto čase beze spěchu se na chvíli ocitneme ve snové realitě k uvolnění stresu, napětí a k harmonizaci Vašeho těla a za zvuku příjemné hudby, svíček, aromatického oleje plynule přejdeme k uctění Vaši životni síly - sexuální energie. Masáž bude střídavě od lehkého pohlazení v podobě éterické masáže přecházet k masáží fyzického těla k hlubokému uvolnění. Těšte se na Vás osobní jedinečný zážitek díky Vaši originalitě a kouzlu přítomného okamžiku.

 Tantrické setkání obsahuje vstupní rozhovor, rituál a samotnou masáž.

Součástí vstupního rozhovoru je také nauka jak pracovat s dechem a svým tělem pro co nejkrásnější a hluboký zážitek. Při rituálu se uctívají muž a žena, bůh a bohyně a otevírají se energetická centra, kterých je na těle sedm a přivádějí člověka k vyššímu vědomí a transformaci od prvního energetického centra až k sedmému, které provází hluboké uvolnění a rozproudění energie. Tento celotělový rituál může pomoci v partnerských vztazích, ale také s hodnotou svoji vlastní a prožíváním lásky k sobě a ke všem živým bytostem.

MANTRY pro jednotlivá energetická centra - LAM, VAM, RAM, YAM, HAM , KŠAM, OM pro zajímavost 

 Energetická uzdravující tantra k uvolnění blokád, bolestí nebo nefungujících oblastí ve Vašem životě. Specializuji se na uvolnění bolesti bez použití analgetika.

 "Léčivka" - uvolňování příčin uvědoměním a propuštěním nezdravych návyků, zvyklosti, závislostí prostřednictvím mluveného projevu nebo masáže. Pracuji zde s energetickými centry a dechovými technikami k uvolnění a rozproudění energie v těle. Při masáží používám speciální hmaty z indické, čínské a havajské masáže a poznatků z alternativy a praxe z klienty (15 let).

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

Pro zájemce o mou činnost  pište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.