Zasvěcení do TANTRY a jejího tajemství. Bioenergetické celotělové masáže a rituály pro muže a ženy jednotlivě i v páru. 

Email: simackova@unet.cz  · Adresa: PRAHA

Tantrické setkání.

14.08.2019

Milí přátelé, ráda bych touto cestou předala několik slov k tantrickému  setkání semnou  a zprostředkování této posvátné energie  skrze můj vědomý dotek směrem k Vaší duši a tělu.  

Co považuji za důležité? 

Intimita našeho setkání - vše co proběhne při setkání považuji za intimitu přítomného okamžiku a k Vaší důvěře  přistupuji  láskyplným způsobem a je pro mne něco jako "Lékařské tajemství " 

Pojďme si přiblížit význam slova intimita. Intimita je pro mne zachování důvěry mezi dvěma nebo skupinou lidi, jež otevírají svoje nitro a srdce s důvěrou k ostatním. Intimita se váže k zachování tajemství. Intimita může být slovní rozhovor, obsah vztahu, zkrátka něco co je jen mezi těmi, kterých se to týká. Bez důvěry není intimita, bez intimity není láskyplný vztah dvou lidí nebo skupiny.

Avšak nejhlubší intimita,  je dle mého úhlu pohledu v partnerství dvou lidí. 

Setkání bez očekávání - jde o předání posvátné energie, která má svoji inteligenci a moudrost v kouzlu přítomného okamžiku . Proto,  když se mne budete ptát o čem "Tantra"  je ?  Odpovím : " O tajemství ".  O krásném setkání dvou duši a těl za zvuku lahodné odpočinkové hudby vedoucí ke klidu a tichu, vzrušení, hravosti a lásce uvnitř sebe.

O pocitech  uvnitř  Vás. O nahotě před sebou samým, o lásce k tělu o něčem nepoznaném novém, krásném a hlubokém . :-)

O životní moudrosti, lásce, inspiraci a cestě.

O čem ještě? O přípravě a  sprše,  povídání o Vašem tématu, o seznámení s technikami dechu o vědomé práci s tělem. O pravidlech našeho setkání, o zasvěcení do tantry během rituálu a o samotné masáží dle Vašeho přání a výběru.

Těším se na Vás. 

S láskou. Markéta Vivien 

Kontakt

Napište mi


...

360x360

Kontakt

www.ubytovanikreta.cz

Mé poslání  : " Probouzení  Vaší lásky  a vědomí skrze  laskavé pohlazení ."

220x220