Channeling a odpovědi na otázky online.

pro on line spirit vnitřní práci prostřednictvím channelingu napište na simackova@unet.cz

Vnitřní a vnější krása.

22.09.2019

Tělesné zdraví, krása a ideální postava aneb tvé tělo je zrcadlem tvého vnitřního světa. Vnitřní krása a vnější krása.
Milí přátelé, téma spokojenosti sám, sama se sebou je jedno z mého pohledu nejdůležitější témat našeho života. Nahota sám- a před sebou a to jak se člověk cítí ve svém těle je cesta ke spokojenosti v mnoha oblastech jeho života.
Ovlivňují to samozřejmě fyzické proudy jako je strava, pitný režim, pohyb a životní styl tak duchovní proudy a to jsou naše myšlenky, přesvědčení, pocity a emoce.
Často negativní pocity či potlačené emoce mohou souviset s nadváhou a hromaděním tukových zásob, nesprávnou funkcí metabolismu, lymfatického systému. Následně se můžeme trápit se závodněním, což má za následek nárůst váhy a zdravotní komplikace.
Pokud není zdravá naše duše, tělo je toho odrazem a zrcadlem.
Často k ideální váze, ať už z hlediska estetického nebo zdravotního postačí upravit jídelníček a začít se hýbat. Člověk se může dostat do situace, kdy ani změnou životního stylu váha stojí a nedaří se tělo vytvarovat k ideální váze a naší spokojenosti.
Tyto komplikace a POCITY, kdy se necítíme dobře ve svém těle nás vedou do hlubších úrovni a to je naše duševní stránka. Pokud je napadena emočními jedy z TRAUMATU, tělo může být jako obrana a ulita před okolním světem a čím větší je, tím větší OCHRANU to pro danou osobu může znamenat.
Věděli jste, že emoční jedy jako je strach, hněv, vztek letargie postihují i orgány v těle? Strach oslabuje ledviny, hněv a vztek játra a žlučník, letargie naše srdce, úzkost plíce.
Pokud tyto emoce přetrvávají v těle, může to mít za následek nadváhu a nemoc.
Klíčem ke krásnému zdravému tělu je fyzická aktivita, pestrá strava, ale v první řadě emoční hygiena a duševní zdraví člověka.
Při energetických masážích se otevírají a harmonizují energetická centra(která souvisejí s různými oblastmi našeho života) a z těla odcházejí tyto negativní energie a je uzdrávovana psychika tedy naše duše, která zrcadlí náš zdravotní stav prostřednictvím našeho těla.
Pokud je toto Vaše téma a chcete se ve svém těle cítit spokojeně, neváhejte mne kontaktovat.

Budu se těšit na případná setkání s Vámi.

Kontakt

Napište mi


...

Kontakt

Pro spojení on line v channelingu na určité  Vaše téma napište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

 220x220

Mé poslání  : " Probouzení  Vaší lásky  a vědomí".