Přicházíš-li v míru své duše, jsi zde srdečně vítán. 

Kontakt :

simackova@unet.cz

Životní radost.

06.07.2021
Životní radost.
Milí přátelé,
zdravím Vás v měsíci červenci s tématem: "Propojení se s energií životní radosti uvnitř nás" .
Životní radost není ničím podmíněná je to stav bytí a uvědomění si energie žití v přímém a a skutečném propojení a spojení se ve svém srdci se svojí duší, která nás vede ke skutečné podstatě našeho Já v přítomnosti a otevřeném vědomí svého božství, v propojení matky země a vesmírného otce.
V propojení a spojení se s energií života a vnitřní radostí můžeme
otevírat nové dveře k sobě samému, k sobě samé a nacházet vnitřní živou esenci, existenci našeho života.
V uvědomění si svého boha, víry a své podstaty jako muže nebo ženy můžeme nacházet nové úrovně prožívání a vhledy do situací v našich životech tak, abychom procházeli životní cykly a obdobími v rozkvětu svoji osobnosti a v plné síle a podpoře důvěry na naší životní cestě s propojeným vědomím své pozemské a nadpozemské povahy, úrovně a podstaty.
Afirmace přivolání životní radosti :
Radost je v mém srdci, dovoluji si být v přímém kontaktu se svoji silou, která aktivuje energii životní radosti, hravosti, lásky a víry.
V mém srdci proudí tato energie a já jsem v plném rozkvětu, síle a důvěře v dobro.
V životě tančím v lehkosti a hravosti, důvěře a napojení se na tok síly mé podstaty a v projevování životní energie radosti .
Jsem radost.
Žiji v radosti.
Radost mě zcela naplňuje a já prožívám a cítím tuto energii ve všech částech mého bytí, těla, srdce, vědomí živosti a vesmírného tance mého stvořitele v plném přijetí sebe a své duše k vyššímu poselství žít svobodný život.
Děkuji za tuto afirmaci a v hluboké úctě a vděčnosti přijímám tuto sílu do svého energetického těla a pole. Jsem vděčný-á ve spojení a odevzdání.
Tak se staň.
Meditace a channeling k tématu vnitřní radosti.
Milí přátele, tato nahrávka je k tématu vnitřní radosti a a napojení se na své božství k harmonizování mužské a ženské síly v propojení elementů vody, vzduchu, ohně, země ve spojení s božskou esencí k léčení archetypu vnitřního dítěte s přechodovým rituálem z dětství do dospělosti u mužů a žen v doteku podstaty ženy a muže.
S láskou
Vivien

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

Pro zájemce o mou činnost  pište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.