Přicházíš-li v míru své duše, jsi zde srdečně vítán. 

Kontakt :

simackova@unet.cz

Životní síla

12.04.2021

Životní síla.

Milí přátelé,
v měsíci dubnu, kdy se začínáme probouzet ze zimního spánku a paprsky slunce v nás aktivují jarní vibrace a my se zotavujeme, regenerujeme po temné části roku zimě a jejího ponoru do sebe se stáváme více aktivními a otevřenými k aktivaci vnitřní vibrace a síly naší životní energie.
Životní sílu můžeme aktivovat fyzickým cvičením, zkvalitněním jídelníčku přidáním více organických potravin, pohybem v přírodě s napojením se na přírodní živly vody, větru, slunce, země tak také spojením se v srdci a propojením se s energií světů země a nadpozemské úrovně s vyššími vibracemi vědomí k vyčištění a harmonizaci našeho bytí, našeho Já.
Životní vnitřní síla je tedy naše složka čistého býti s propojením úrovně nadvědomí a vesmírnými zákony pro projevování svého nitra a lásky k sobě i ke všemu životu na naší krásné zemi.
Uvědoměním si životní síly se stáváme celistvými a vědomě s touto silou zachazime tak, aby byla plně přijata a projevena v našem srdci a životě. Tím, že si tuto sílu uvědomíme a přijmeme ji jako součást našeho bytí a tvoření, stáváme se plnými a živými bytostmi na této překrásné planetě.
O tuto sílu se tedy můžeme starat a probouzet ji vědomě každý den fyzickým pohybem, nasloucháním a poznáváním sám-a sebe své duše a svého těla.
Síla se rodí uvnitř z kvalitního odpočinku, spánku, zdravé výživy a životní stylu to jsou fyzické proudy, které jsou jedním z faktorů jak o sebe a své tělo pečovat.
Nasloucháním sobě a svým potřebám se staráme o svoji duši a rozvoj potenciálu otevíráním a poznáváním toho kým skutečně ve svém nitru jsme. Skrze nádech a výdech se můžeme propojovat sami se sebou a v propojení se zemskou vibrací a vesmírnou přijímat lásku a podporu k uzdravování všech částí sebe na svoji životní cestě, která si zaslouží pozornost a podporu k odvaze stávat se skutečnými a živými bytostmi v plné své síle otevíráním svého srdce, kde žije naše esence a zdravý duch naší bytosti. V přirozenosti následovat své srdce, které může volat po změně jídelníčku, zdravém pohybu nebo změně v jiných oblastech života.
Ve spojování se sami se sebou můžeme nalézat vnitřní klid a odvahu měnit sebe k cestě sebeuvědomění a rozvoji našeho potenciálu a jedinečnosti k naplňování a seberealizaci.
Životní síla se tedy rodí v tichu přijetí sebe a uvědoměním si toho kým skutečně jsem v odvaze realizovat svá přání a respektu sami k sobě a jeden k druhému. S životní silou a esencí můžeme vnitřně pracovat při energetické práci a stávat se léčiteli sami sobě a jeden k druhému tím, že se vnitřně spojíme se svoji esencí a energii k uzdravení svého těla duchovní spirituální prací a láskou sami k sobě.
Životní sílu můžeme také aktivovat meditačními technikami kundalini energie, která proudí v páteří ve spojení se zemí a živou silou božské integrity se stáváme zdravými, šťastným a zářivými lidmi v té nejvyšší lásce a svobodě přijetí tohoto zákona s propojením se s přírodními živly a otevřením se sami sobě v naslouchání a pokoře k životu, bohu, přírodě na této nádherné zemi.
Uvědoměním si a každodenním spojením se sebou můžeme vyléčit, uzdravit své Já a plnit si svá přání ve zkvalitňování svého života.

Poselství a afirmace pro každodenní spojení :
Láska proudí...
Láska mne uzdravuje..
Láska se ve mně aktivuje...
a já znovu zářím štěstím a přijetím této krásné energie, která osvětluje všechny temné části ve mně a v propojení se s matkou země v jejím srdci přicházím k sobě a svému daru otevření se nové energii jara a životní esence, síly, která mne přivádí k bohu, poznání sebe a pozvedá mé srdce do vyšších rovin uvolnění a klidu tak, abych se mohl-a nadechem a výdechem zotavit po těžkém čase zimního spánku a nalezl-a v sobě odvahu a čistou lásku k rozsvícení vnitřního plamene k aktivitě nového období jara.

S láskou probouzím Vaší lásku prostřednictvím našeho spojení a channelingu k tématu životní síly měsíce dubna.

Živý měsíc plný energie jara.

V účtě předávám tyto informace s přáním hezkého dne.

Vivien

Kontakt

Napište mi

70906413_3173103172731974_548895635017826304_n

Kontakt

Pro zájemce o mou činnost  pište na :
simackova@unet.cz

Těším se na naše společné propojení a spojení. 

S láskou 

Vivien

242615430_6274588179250109_2478677859574366576_n 

Láska je nejmocnější síla a energie vesmíru. Ve spojení a propojení přináší zázraky v našich životech.